Blockchain, Kripto Para ve ICO Teknolojileri

Blockchain, Kripto Para ve ICO Teknolojileri, günümüzde yaygın olarak karşılaşılan bir durumdur. Kripto para hukuku veya blockchain hukuku üzerine uyarlanmış kuralların ihlali üzerine doğabilecek birçok noktada ihtiyacını olabilir. Kuşadası Kripto Para Avukatı olarak sizlere bu alanda profesyonel hizmet vermekteyiz.

Blockchain, Kripto Para ve ICO Teknolojileri

Oğlakçıoğlu Hukuk Bürosu, “blockchain” yapısının hukuk dünyasındaki yansımalarını yakından takip etmektedir. Bu alanda güncel ve doğru bilgiyi saptamakta; müvekkillerine aktif olarak danışmanlık hizmeti vermektedir.

Oğlakçıoğlu Hukuk Bürosu, öncelikle kripto para borsalarını işletenlere, soğuk ve sıcak cüzdan (cold/hot wallet) hizmet sağlayıcılarına ve kripto para “döviz bürolarına” kuruluş safhalarına ilişkin gerekli danışmanlığın ve altyapının oluşturulması da dahil olmak üzere pek çok hizmet sunmaktadır.

Oğlakçıoğlu Hukuk Bürosu ayrıca blockchain teknolojisinin kullanıldığı, akıllı ve güvenli sözleşmelerin temel teşkil ettiği farklı sektörlerdeki müvekkillerine de gerekli hukuki altyapının oluşturulması konusunda destek vermektedir.

Kuşadası Avukat İletişim

OĞLAKÇIOĞLU HUKUK BÜROSU

TELEFON

0256 614 82 80

5/5 - (19 Puan)

Bu gönderiyi paylaş

WeCreativez WhatsApp Support
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz