Kurumsal

Oğlakçıoğlu Hukuk Bürosu


1976 yılında Av. Zeki Oğlakçıoğlu tarafından kurulan Oğlakçıoğlu Hukuk Bürosu’na 2005 yılında Av. Onur Oğlakçıoğlu katılmıştır. Oğlakçıoğlu Hukuku Bürosu müvekkillerinin ve müvekkillerinin işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamada müşteri odaklı yaklaşımı kendine felsefe edinmiş butik bir hukuk bürosudur.
Profesyonellik, gizlilik, süreklilik ve kalite prensipleri doğrultusunda hareket etmeyi kendisine ilke edinen hukuk bölümü, genişleyen müvekkil çevresi sayesinde hukukun birçok alanında hizmet vermektedir.

Farklı alanlardaki birçok dava ve anlaşmazlıklardan edindiği tecrübe ile Aile Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Medeni Hukuk, Eşya Hukuku, Borçlar Hukuku, İnşaat Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku gibi konularda etkin ve hızlı çözümler üretmekle beraber genel hukuk pratiği içinde değerlendirilen her türlü konuda profesyonel hukuk danışmanlığı, avukatlık ve arabuluculuk hizmeti sunmaktadır.


Neden Oğlakçıoğlu Hukuk Bürosu?

Müvekkillerimizin sorunlarını kendi sorunlarımız gibi benimsiyoruz. Her bir müvekkilimizin hak ettiği kişisel ilgi ve itinanın farkındayız. Bunun için müvekkillerimiz ile sürekli temas halinde kalarak sadece var olan sorunlarına çözüm üretmekle yetinmiyor, öngörülü bir bakış açısıyla ortaya çıkması muhtemel sorunları engellemeyi hedefliyoruz.

Bu hedefe ulaşırken müvekkillerimizin dilinden konuşmaya özen gösteriyor, teknik detaylarla müvekkillerimizi meşgul etmiyoruz.

Müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını kendi talepleri doğrultusunda, en kısa sürede ve hukukun genel prensiplerine uygun olarak karşılamak, büromuzun temel prensibidir. Bu kapsamda, müvekkillerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek hızlı, gerçekçi ve kalıcı alternatif çözüm yolları üretiyoruz.

Müvekkillerini iş ortağı olarak kabul eden avukatlık büromuz, profesyonellik ve kalite prensipleri çerçevesinde müvekkillerimiz adına gerçekleştireceğimiz her bir faaliyeti, sağlam ve güvenilir hukuki temeller üzerine inşa etmeyi ve gerekli her türlü hukuki güvence ve yardımı eksiksiz bir şekilde sağlamayı amaçlamaktadır.

Şahsi ve ticari hayata ilişkin sırların gizliliğine, bunların özenle saklanması için gereken tedbirlerin alınmasına ve takip ettiğimiz işlerin tüm aşamalarında, müvekkillerimizin bilgilendirilmesine önem veren bir avukatlık bürosuyuz.Bu gönderiyi paylaş

WeCreativez WhatsApp Support
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz